doa

همیاری تحصیلی

به این مطلب رای دهید
(0 رای)

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب علم ودانش از جمله نیازهای ضروری مردمان امروزی است که برای اقشار آسیب پذیر به دلیل درگیری بیشتر با ناهنجاری های جامعه از اهمیتی دوچندان برخوردار است.

موسسه فرهنگی قرآن و عترت فدک سبز طوس با درک این اهمیت در تعامل و همکاری با موسسه خیریه نیک گستر وصال و مساعدت نیکوکاران خداباور هر ساله در ابتدای آغاز  سال تحصیلی علاوه بر تشویق فرزندان خانواده های کم بضاعت به ادامه تحصیل، سعی در رفع ما یحتاج اولیه ایشان از قبیل کیف، کفش، کتاب، دفتر، کتاب های کمک آموزشی، لوازم التحریر، نوشت افزار و ... نموده است. این همراهی ها، دانش آموزان مقاطع پیش دبستانی تا دانشگاه را شامل شده که ۳۲۱ نفر از فرزندان ایتام، سادات و نوآموزان قرآنی را در بر می گیرد. هزینه تهیه، خرید، بسته بندی و توزیع این اقلام برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳بیش از ۴۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ريال گردید که از محل خیرات نیک اندیشان تامین شده است.

چنانچه تمایل به همکاری در یاری دانش آموزان نیازمند و بهرهمندی از برکات الهی آن را دارید، مهربانی های شما را با کد ۵ پذیراییم.

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۲۷۱۰

قلبی سرشار از محبت به حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام برای تمامی بانیان، خادمان و مجریان آرزومندیم؛ نصیبتان باد.

Untitled-3.jpg

مشاهده 330 زمان

پیام بگذارید

از وارد کردن تمامی اطلاعات ضروری که با علامت (*) مشخص شده اند اطمینان حاصل کنید. وارد کردن کدهای اِچ‌تی‌اِم‌اِل مجاز نیست.

موسسه قرآن و عترت فدک سبز طوس