Doa Salamati

همایش بانوان اربعینی

به این مطلب رای دهید
(0 رای)

بسم الله الرحمن الرحیم

همایش بانوان اربعینی

ایستادگی ، عفت و مهربانی حضرت زینب  سلام الله علیها دلیلی است که همزمان با ایام اربعین، یاد و خاطره مجاهدت های این بانوی بزرگ پرداخته شود.

موسسه فرهنگی قرآن و عترت فدک سبز طوس همراه با همکاری خوب موسسه خیریه نیک گستر وصال ، هم زمان با فرا رسیدن ایام اربعین حسینی علیه السلام ، اقدام به برگزاری همایش بانوان عاشورایی نمود. این مراسم که در روز سه شنبه مورخ 14/06/1402 در حسینیه فاطمه زهرا سلام الله علیها برگزار شد شامل برنامه های متنوع ،شعر خوانی، اجرای تئاتر،مداحی، قرائت زیارت اربعین و بیان نکاتی پیرامون صفات زنان عاشورایی ادامه یافت . برپایی نماز جماعت و پذیرایی ناهار پایان بخش این محفل نورانی گردید .

نیک اندیشانی که قصد مشارکت در امور فرهنگی خانواده­ ها را دارند می­توانند همراهی­های خود را با کد ۹ به شماره کارت:    ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۲۷۱۰    واریز نموده و خود را در اجر معنوی آن شریک کنند.

بهره مندی از الطاف کریمانه حضرت زینب سلام الله علیها که ره توشه ای گرانبهاست در روز واپسین نصیب تمامی بانیان و همراهان خداجو باد.

 

123.jpg

124.png

 

مشاهده 988 زمان

پیام بگذارید

از وارد کردن تمامی اطلاعات ضروری که با علامت (*) مشخص شده اند اطمینان حاصل کنید. وارد کردن کدهای اِچ‌تی‌اِم‌اِل مجاز نیست.

موسسه قرآن و عترت فدک سبز طوس