doa

اردوی اعزام به جبهه

به این مطلب رای دهید
(2 رای)

بسم الله الرحمن الرحیم

اردوهای زیارتی، علمی، تفریحی و … از ابزارهای موفق شادی آفرینی و تقویت روحیه میان جامعه هدف به شمار می رود. دوری مسافت، هزینه های بالا و … سبب شده خانواده های نیازمند، دغدغه و توانایی استفاده از این امکانات را نداشته باشند.

موسسه فرهنگی قرآن وعترت فدک سبز طوس در راستای تقویت بنیه فرهنگی و معنوی و آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت با همکاری موسسه خیریه نیک گستر وصال ،در آستانه اربعین حسینی به پاس داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب ، دفاع مقدس و ...، اردوی فرهنگی اعزام به جبهه با همکاری فرهنگسرای شهید سلیمانی از مجموعه شهرداری مشهد در تاریخ سه شنبه ۰۶/۰۷/ ۱۴۰۲ برای جامعه هدف تحت پوشش خود برگزار گردید. در این برنامه که با حضور خانواده های معزز سادات، ایتام و کم توان انجام گرفت، حضور در بهشت رضا علیه السلام و بازدید از جبهه همین نزدیکی است با حضور راویان دفاع مقدس و شبیه سازی مناطق عملیاتی و اقامه نماز جماعت در بقعه مبارکه اباصلت هروی خادم حضرت رضا علیه السلام صورت گرفت. فضای معنوی و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس در این اردو، قوت و توانی چشمگیر در وجود کلیه شرکت کنندگان به همراه داشت که قطعا دعای خیرشان شامل حال همه همراهان خواهد بود.

در پایان، از تمامی شرکت کنندگان به صرف ناهار پذیرایی به عمل آمد.

نیک اندیشانی که قصد مشارکت در امور فرهنگی خانواده ­های محروم و کم توان جامعه را دارند می­توانند همراهی ­های خود را با کد ۹ به حساب موسسه واریز نموده و خود را در اجر معنوی آن شریک کنند.

شماره کارت:  ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۲۷۱۰

نگاه مهربانانه حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام بر تمامی بانیان، خادمان و عاشقان کویشان باد.

Untitled-1.pngUntitled-3.pngUntitled-5.png

مشاهده 207 زمان

پیام بگذارید

از وارد کردن تمامی اطلاعات ضروری که با علامت (*) مشخص شده اند اطمینان حاصل کنید. وارد کردن کدهای اِچ‌تی‌اِم‌اِل مجاز نیست.

موسسه قرآن و عترت فدک سبز طوس