doa

موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: شنبه, 12 بهمن 1398 - فدک سبز

بسم الله الرحمن الرحیم

قرآن مظهر مهربانی خداست؛ حتی آیات عذاب الهی/ خدا با قرآن دارد مهربانی‌اش را نشان می‌دهد
اگر برداشت پایه‌ایِ انسان دربارۀ خدا این باشد که «خدا مهربان است» حتی وقتی آیات عذاب را در قرآن بخواند، برداشتش این خواهد بود که «این هم جلوه‌ای از مهربانی خداست»/ آیات عذاب و جهنم در قرآن، چگونه نشانۀ محبت و مهربانی خداست؟! مثل مادری که می‌بیند بچه‌اش دارد سمت آب‌جوش می‌رود و فریاد می‌کشد/ بعضی‌ها ناامیدند از اینکه یک خدای مهربان‌تر از مادر داشته باشند. می‌گویند: هیچ‌کسی ما را دوست ندارد! از بین اینها، دزد و قاتل و جانی در می‌آید! (بیان معنوی)

در پرتو لطف الهی کلاس روش بیان تفسیر و کلاس تفسیر معرفتی خواهران شنبه  98/11/12 در مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت فدک سبز طوس برگزار گردید.

منتشرشده در اخبار
شنبه, 12 بهمن 1398 ساعت 08:08

برگزاری دعای ندبه 98/11/11

بسم الله الرحمن الرحیم

شیوه مناجات آرامش‌بخش
اگر هنگام مناجات با خدا دائماً از خودمان و رنج‌ها یا بدی‌هایمان صحبت کنیم کمتر آرامش خواهیم یافت. ولی اگر از خوبی‌ها و اسماء حسناء خدا یا خوبی‌های اولیاء خدا صحبت کنیم، آرامش و نور بیشتری به ما خواهد رسید. جوشن کبیر، زیارت جامعه و دعای ندبه سرشار از ذکر خدا و اولیاء خدا هستند. (بیان معنوی)

همراه با نوای عاشقان و شیفتگان حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ، این جمعه  98/11/11 دلداگان آن حضرت دعای ندبه را در مسجد جواد الائمه علیه السلام قرائت نمودند .

منتشرشده در اخبار

بسم الله الرحمن الرحیم

هنوز صدای حاج قاسم در مراسم فاطمیه سال گذشته در کرمان و در بیت‌الزهرا(سلام الله علیها) در گوشم است، حاجی شروع به سخنرانی کرد ناخودآگاه صدایش را ضبط کردم، هر چند وقت یکبار گوش می‌دادم و این روزها که نیست هر روز.

حاج قاسم سال گذشته در توصیه به عزاداران فاطمی در بیت‌الزهرا(سلام الله علیها) کرمان این گونه گفت: مجلس حضرت زهرا(سلام الله علیها) جای عمه چطوره؟ عمو چطوره؟ همسایه چکار کرده؟ چی‌چی خریدی؟ نیست.

مجلس حضرت زهرا(سلام الله علیها) است.

باید به آن دقت کرد، باید احترام کرد، باید توجه کرد؛ همان جا که نشستی.

همه اصرار من در برگزاری این مجلس این است که مجلس عبادت و عبودیت باشد...(تسنیم)

مصادف با ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها به روایت 95 روز ، شب آخر مراسم عزاداری و سوگواری جمعه شب 98/11/11 در منزل جناب آقای مهدی مهشاد برگزار گردید. در ابتدا آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد سپس سخنرانی ایراد گردید و قرائت حدیث شریف کساء پایان بخش این مراسم بود.

 

منتشرشده در اخبار

بسم الله الرحمن الرحیم

محبت حضرت زهرا(سلام الله علیها) در انسان‌ها بسیار تأثیرگذار است؛ و می‌توان آن‌را محور فاطمیه فرض کرد. به حدی که مظلومیت و حتی شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) را می‌توان فرع آن تصور کرد. گاهی اوقات ممکن است مظلومیت کسی او را محبوب کند، ولی در فاطمیه این محبوبیت حضرت است که بدون مظلومیت هم در دل می‌نشیند و حتی مظلومیت او را غیر قابل تحمل می‌کند. (بیان معنوی)

همراه با برپایی عزاداری و سوگواری شیفتگان و محبین آل الله علیهم السلام چهارمین شب مجلس عزاداری حضرت فاطمه سلام الله علیها پنجشنبه 98/11/10 در منزل جناب آقای سید محمد حسین واعظ پور برگزار گردید که ابتدا آیاتی از کلام الله قرائت شد و سپس سخنرانی انجام گردید و در پایان عزاداران ،حدیث شریف کساء را زمزمه کردند.

منتشرشده در اخبار

تقویم

« فوریه 2020 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

طرح و برنامه

معارف

مسابقات

آرشیو