doa

اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی 15

زمان برگزاری: 15 / 12/ 99 الی 25 /12 / 99

برگزیدگان شرکت کننده به صورت برخط(آنلاین)

نفر اول : جناب آقای علی اکبر حسین زاده
نفر دوم : سرکار خانم ستاره فرنیا
نفر سوم : سرکارخانم سمانه عبدیان
برگزیدگان شرکت کننده به صورت کتبی
نفر اول : سرکارخانم سمانه عبدیان
نفر دوم : سرکار خانم مرضیه توحیدی
ارسال شده در: 18 فروردين 00 توسط : نظرات: برای نظر دادن اولین باش! مجموعه: آرشیو خواندن 2 دفعه

اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی 13

کتاب : چشم به راه

زمان برگزاری: 1 / 11/ 99 الی 12 /11 / 99

برگزیدگان شرکت کننده به صورت برخط(آنلاین)

نفر اول : سرکارخانم زهرا مهرآبادی
نفر دوم : جناب آقای مجید محمدپور رشنو
نفر سوم : سرکار خانم ساجده روستایی زاده
برگزیدگان شرکت کننده به صورت کتبی
نفر اول : جناب آقای سعید اکبرمنش
نفر دوم : سرکار خانم صغری بیگم حسینی
نفر سوم : سرکار خانم سیده فاطمه موسوی
ارسال شده در: 19 بهمن 99 توسط : نظرات: برای نظر دادن اولین باش! مجموعه: آرشیو خواندن 62 دفعه
بسم الله الرحمن الحیم
السلام علیک یا اباصالح المهدی اغثنا
برگزیده مسابقه احکام 3
سرکار خانم ناهید میرزایی 
ارسال شده در: 08 بهمن 99 توسط : نظرات: برای نظر دادن اولین باش! مجموعه: آرشیو خواندن 76 دفعه
بسم الله الرحمن الحیم
السلام علیک یا اباصالح المهدی اغثنا
برگزیده جدول قرآنی گاه نامه شماره 2
جناب آقای علی ناصریان فرد فرزند محسن
9bada57a b866 4b88 9033 72f015722275
ارسال شده در: 30 دی 99 توسط : نظرات: برای نظر دادن اولین باش! مجموعه: آرشیو خواندن 77 دفعه

اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی 12

کتاب : خدمات متقابل اسلام و ایران (قسمت سوم)

زمان برگزاری: 15 / 10/ 99 الی 27 /10 / 99

برگزیدگان شرکت کننده به صورت برخط(آنلاین)

نفر اول : جناب آقای مهراب اردشیری
نفر دوم : جناب آقای حسین مجیدی
نفر سوم : سرکار خانم آغا سلطان صید زادیان
برگزیدگان شرکت کننده به صورت کتبی
نفر اول : سرکارخانم هانیه اشرف میرزا
نفر دوم : سرکار خانم سکینه علمی
ارسال شده در: 30 دی 99 توسط : نظرات: برای نظر دادن اولین باش! مجموعه: آرشیو خواندن 58 دفعه

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباصالح المهدی اغثنا
اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی 11

کتاب : خدمات متقابل اسلام و ایران (قسمت دوم)

زمان برگزاری: 1 / 10/ 99 الی 12 /10 / 99

برگزیدگان شرکت کننده به صورت کتبی

نفر اول : سرکارخانم معصومه نوازنده
نفر دوم : سرکار خانم طیبه علیزاده
نفر سوم : جناب آقای سعید اکبرمنش
برگزیدگان شرکت کننده از برخط(آنلاین)
 
نفر اول : سرکار خانم صدیقه پورمند
نفر دوم : جناب آقای غلامحسین مجیدی
نفر سوم : سرکار خانم پریسا پالیزبان
ارسال شده در: 16 دی 99 توسط : نظرات: برای نظر دادن اولین باش! مجموعه: آرشیو خواندن 84 دفعه

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباصالح المهدی اغثنا
اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی 10

کتاب : خدمات متقابل اسلام و ایران (قسمت اول)

زمان برگزاری: 15 / 9/ 99 الی 27 / 9 / 99

برگزیدگان شرکت کننده به صورت کتبی

 نفر اول : جناب آقای حسن توکلی
نفر دوم : سرکار خانم مهسا وحدت
نفر سوم : سرکار خانم فرشته هاشمی
برگزیدگان شرکت کننده از برخط(آنلاین)
 
نفر اول : سرکار خانم اکرم ابن الحسین
نفر دوم : جناب آقای مرتضی ناصریان
نفر سوم : سرکار خانم کوثر سیدمانی
ارسال شده در: 15 دی 99 توسط : نظرات: برای نظر دادن اولین باش! مجموعه: آرشیو خواندن 76 دفعه

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباصالح المهدی اغثنا
اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی 9

کتاب : ولایت (فصل ششم تا انتهای کتاب)

زمان برگزاری: 1 / 9/ 99 الی 12 / 9 / 99

برگزیدگان شرکت کننده به صورت کتبی

 
نفر اول : سرکار خانم فرشته هاشمی
نفر دوم : سرکار خانم طیبه علیزاده
 
برگزیدگان شرکت کننده از طریق واتساپ و ایتا
 
نفر اول : سرکار خانم مریم اثنی عشری
نفر دوم : سرکار خانم محبوبه مجیدی
نفر سوم : سرکار خانم معصومه اخگری
 
 

برگزیده شرکت کننده از طریق سایت
سرکارخانم زهرا جاوید
ارسال شده در: 19 آذر 99 توسط : نظرات: برای نظر دادن اولین باش! مجموعه: آرشیو خواندن 72 دفعه

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباصالح المهدی اغثنا
اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی 8

کتاب : ولایت (تا انتهای فصل 5)

زمان برگزاری: 15 / 8/ 99 الی 27 / 8 / 99

برگزیدگان شرکت کننده به صورت کتبی

 
نفر اول : سرکار خانم محدثه حاجی‌مهدی‌زاده
نفر دوم : سرکار خانم نیره ظریف‌مقدم
نفر سوم: جناب آقای سید‌حمید هاشم‌زاده
 
برگزیدگان شرکت کننده از طریق واتساپ و ایتا
 
نفر اول : سرکار خانم فرحناز ضیاء‌مطلق
نفر دوم : سرکار خانم سیده نرگس غاضی
نفر سوم : جناب آقای افشین بصیری
 

برگزیده شرکت کننده از طریق سایت
سرکارخانم مریم جهانبخشی
ارسال شده در: 19 آذر 99 توسط : نظرات: برای نظر دادن اولین باش! مجموعه: آرشیو خواندن 70 دفعه

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباصالح المهدی اغثنا
اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی 7

کتاب : سبک زندگی

زمان برگزاری:  1 / 8/ 99 الی 15 / 8 / 99

برگزیدگان شرکت کننده به صورت کتبی

نفر اول : سرکار خانم مهدیه غلامپور
نفر دوم : جناب آقای غلام رضا گشتگر آبیز
نفر سوم: سرکار خانم فاطمه چوپانی
برگزیدگان شرکت کننده از طریق واتساپ
نفر اول : سرکار خانم مریم عسکری
نفر دوم : سرکار خانم ماندانا هوشنگی بیلندی
برگزیده شرکت کننده از طریق ایتا
جناب آقای امیر مهدی مایل
برگزیده شرکت کننده از طریق سایت
جناب آقای محمد حسن غمشکن
ارسال شده در: 30 آبان 99 توسط : نظرات: برای نظر دادن اولین باش! مجموعه: آرشیو خواندن 79 دفعه

تقویم

« آوریل 2021 »
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنچ‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

طرح و برنامه

معارف

مسابقات

آرشیو